blog.2.image

Automatizace veřejné správy

Dobře víme, že veřejná správa má svá specifika a jasně daná pravidla. Proto už ve fázi designu automatizovaných procesů dbáme na dodržování právních rámců, podrobnou evidenci datazpracujících operací a maximální zabezpečení.

Plánujeme v souvislostech a v rámci celého úřadu. Náš robot zvládne správu pokut a poplatků, administraci dotací a zveřejňování v registru smluv. Umí si poradit s evidencí nemovitého majetku nebo distribucí dat z a do veřejných i neveřejných registrů. Robot bez probémů zvládne roztřídit došlou korespondenci, vytěžit faktury nebo dokonce rovnou zodpovídat dotazy občanů.

Chci vědět víc
blog.2.image

Robotizace pro finance a účetnictví

Nechte roboty scanovat a rovnou i účtovat Vaše účetní doklady. Mohou také sestavovat výkazy či reporty z libovolných zdrojů tak často, jak jen Vy potřebujete.

Oblast financí, účetnictví a controllingu je naší specializací. Naši roboti pomáhají se zaúčtováním účetních dokladů, při párování plateb, ale i vytváření dříve tolik pracných reportingových zpráv a výkazů.

blog.2.image

Zkrocení dokumentů

Digitalizujte libovolný dokument, v jakémkoliv formátu, jakékoli velikosti. Robot z něj vyčte vše potřebné, okamžitě ho i zpracuje, získaná data využije k dalším úkonům a vše archivuje.

Nechte robota udělat veškeré papírování za Vás. Robot dovede nascanované dokumenty nejen rozpoznat, ale i roztřídit, vyčíst z nich požadované údaje a vše archivovat. Získané informace může robot ihned využít pro navazující procesy - zaúčtovat nebo třeba vytvořit novou objednávku. To vše spolehlivě a bez chyb. Co dříve trvalo dny, zvládnete díky RPA vyřešit v řádu minut.

blog.2.image

Integrace na systémy dodavatelů/odběratelů

Komunikujte se systémy svých partnerů. Roboti Vám dají schopnost hbitě se přizpůsobit všem jejich požadavkům, a to mnohem snáze a dříve, než zareaguje konkurence.

RPA umožňuje spojit Váš svět se světem Vašich obchodních partnerů. Napojte se na jejich skladový systém, přijímejte objednávky přímo z aplikací Vašeho obchodního partnera, sledujte tok zboží či služeb hned. Zkrátka získejte náskok. Právě schopnost kdykoliv reagovat na jakýkoliv požadavek dodavatelů či odběratelů může být Vaší klíčovou výhodou v závodu s konkurencí.

blog.2.image

Automatizace podnikových procesů

Zbavte se rutinních úloh ve firmě. Pomáháme všem - od HR, přes Helpdesk po marketing.

Pomůžeme Vám vybrat správný proces a zhodnotit přínosy z jeho automatizace. Propojíme libovolné aplikace, včetně těch nejstarších, do funkčního celku. Už žádné ruční posouvání dat mezi systémy. Vašim zaměstnancům tak dáme možnost věnovat se práci s vyšší přidanou hodnotou.

blog.2.image

Školení RPA

Jak vytipovat vhodný proces? Kde zapojit RPA a kde si vystačíte s excelem? Jak na konfigurační soubory? Jak postavit funkční error handling?
To, co umíme, také rádi naučíme Vaše zaměstnance.

Ušijeme kurs na míru Vaší firmě a Vašim procesům. I lidé mimo IT mohou vyvíjet vlastní roboty. A my je naučíme jak. Pro profesionální vývojáře pak máme pokročilé, tematicky ohraničené kurzy. Ty jsou založeny na našich best practices, získaných nejen roky zkušeností s RPA vývojem, ale také na našich znalostech různých RPA softwarů. Celé školení zasadíme do kontextu Vašeho businessu a Vašich aplikací.

Chci vědět víc