Kdo jsme a s čím vám pomůžeme

Vždy ctíme zákon úspěšné automatizace: robot je tu od toho, aby práci dělal, ne přidělal.

My & roboti

Jsme tým vývojářů, kteří začínali svoji RPA dráhu ve velkých nadnárodních bankách. Většina z nás jsou plnokrevní senior ajťáci, milovníci čistého kódu, kteří se zabývali vývojem softwaru ještě předtím, než se objevili roboti. Máme ale mezi sebou i vývojáře, kteří přišli z financí. Za roboty, které vytváříme, tak stojí léty prověřené a denně zkoušené know-how. Na naše roboty poskytujeme záruku po celou dobu jejich provozu.

To, co umíme, také rádi učíme. A to nejen profesionální vývojáře, ale každého, kdo se rád vzdá nudné rutiny.

Neživí nás provize z počtu prodaných licencí RPA softwaru. Místo toho klientům navrhneme vždy takové řešení, které je pro ně nejvýhodnější. Jako jedni z prvních na trhu například nabízíme robotizaci pomocí velmi dostupné platformy Microsoft Power Automate Desktop.

Vyvíjíme v těchto RPA platformách

Blue Prism
UiPath
Power Automate Desktop
IBM RPA
Automation Anywhere
RPA - team1

Naše hodnoty

Na co jsme v Crocode hrdí
RPA - automation - process - robot key
Správný vztah s naším klientem
Caret Right
Navazujeme s našimi klienty vždy blízký vztah, založený na pochopení jejich businessu. Vztah postavený na rychlé interakci a okamžitém řešení požadavků.
Opravdové know-how
Caret Right
Poradíme při výběru vhodného procesu, nejlepšího RPA softwaru. Pomůžeme naplánovat strategii vaší digitální transformace a myslíme vždy o 2 kroky napřed. Robota zprovozníme a zaručíme, že bude úspěšně fungovat. Robota podporujeme i po jeho uvedení do světa.
Reagujeme rychle
Caret Right
Víme, že rychlost je klíčem k úspěchu, a tak pracujeme přesně - zkrátka děláme to správně hned napoprvé. Pokud je pak třeba něco změnit, přizpůsobit novým skutečnostem či jen máte další nápad, není problém. Umíme to vyrobit do 3 dnů.
Jsme opravdu nezávislí
Caret Right
Na velikosti nezáleží. RPA už není výsadou jen velkých firem, jeho použití je naprosto univerzální. Na čem ale záleží, je umět pro každý podnik najít to nejlepší řešení. Proto se v Crocode neomezujeme na práci jen s jediným RPA softwarem. A díky tomu můžeme vybrat vždy ten nejlepší, na míru klientovi. Bez prodejních provizí, bez technických omezení.

Jakub Mikolášek

CEO Crocodu, šéf vývojářů,
RPA chapter leader, Komerční banka

Když jsem, ještě v dřevních dobách, psal automatizační skripty ve VBA, bylo to, jako bych přehazoval písek dětskou lopatkou. A tak, když se objevily první robotizační softwary, bylo to, jako bych dostal k dispozici svůj vlastní raketoplán.

Dnes jsem vedoucím týmu RPA vývojářů v Komerční bance a.s. a hrdým zakladatelem Crocode s.r.o.

Mám za sebou stovky automatizovaných procesů, od krátkých rutinních úloh po robotizaci celých pracovních míst. A tak vím, že dobrý roboťák je zároveň vývojářem i analytikem a podle toho si i vybírám lidi do svého týmu.

Jak podle mě vypadá dobře odvedená práce? Robot, který funguje za každého počasí a umí si poradit i se situací, kterou nikdo nečekal.

Image